Voeg nog € 50,00 toe en je verzending is gratis.>
Voor 18:00 besteld is morgen in huis*
Gratis verzending vanaf € 50,00 (NL) en € 75,00 (BE)
Wekelijks nieuwe items online
10% korting op onze Koningsdag artikelen!
Keffiyeh Sjaals (PLO, Palestijnse Sjaal) Ontdek de traditionele keffiyeh sjaals, ook wel bekend als de PLO of Palestijnse sjaal. Gemaakt van zwaar katoen en beschikbaar in diverse kleuren.
Keffiyeh Sjaals (PLO, Palestijnse Sjaal) Ontdek de traditionele keffiyeh sjaals, ook wel bekend als de PLO of Palestijnse sjaal. Gemaakt van zwaar katoen en beschikbaar in diverse kleuren.
18 producten
Originele keffiyeh sjaal / Arafatsjaal in zwart en wit met kwasten rondom. De sjaal is geweven met stevig katoen.
PLO sjaal / Arafatsjaal in zwart en legergroen met kwasten rondom
PLO sjaal / Arafatsjaal in zwart met kwasten rondom. De sjaal is geweven met stevig katoen.
Originele PLO sjaal / Arafatsjaal in beige en zwart met kwasten rondom. De sjaal is geweven met stevig katoen.
Keffiyeh / Arafatsjaal in oudroze en zwart met kwasten rondom. De sjaal is geweven met stevig katoen.
Originele PLO sjaal / Arafatsjaal in wit en zwart met kwasten rondom. De sjaal is geweven met stevig katoen.
Orginele keffiyeh / Arafatsjaal in lila en zwart met kwasten rondom. De sjaal is geweven met stevig katoen.
PLO/ Arafat sjaal in lichtgrijs en zwart met rondom franjes.
Orginele keffiyeh / Arafatsjaal in donkerbruin en zwart met kwastenfranje rondom.
PLO sjaal / Arafat sjaal in roze en zwart met kwastenfranje rondom.
PLO sjaal / Arafatsjaal in lichtbruin en zwart met kwasten rondom
Originele PLO sjaal / Arafatsjaal in mintgroen en wit met kwasten rondom. De sjaal is geweven met stevig katoen.
Originele keffiyeh/ Arafatsjaal in zwart en donkerblauw met kwasten rondom. De sjaal is geweven met stevig katoen.
Originele keffiyeh / Arafatsjaal in hardroze-zwart met kwasten rondom
Orginele keffiyeh / Arafatsjaal in petrol en zwart met kwasten rondom
PLO sjaal / Arafatsjaal in legergroen en zwart met kwasten rondom
PLO sjaal / Arafatsjaal in zwart en rood met kwasten rondom
PLO/ keffiyeh / Arafatsjaal in rood en wit met kwasten rondom. De sjaal is geweven met stevig katoen.
De PLO sjaal, ook bekend als Arafat sjaal of keffiyeh, is een traditioneel accessoire met een rijke geschiedenis. Oorspronkelijk gedragen in het Midden-Oosten, heeft deze sjaal zijn weg gevonden naar de internationale modewereld. Bij Bouffante vind je een uitgebreide collectie PLO en Arafat sjaals in diverse kleuren en patronen, perfect voor dames die op zoek zijn naar een uniek en stijlvol accessoire.
Deze sjaals zijn niet alleen een mode-uiting, maar ook een symbool van cultuur en identiteit. Gemaakt van 100% katoen, bieden ze comfort en ademend vermogen. De kenmerkende franjes en patronen maken elke sjaal uniek. Of je hem nu draagt als statement piece of als praktische bescherming tegen de elementen, een PLO of Arafat sjaal is altijd een goede keuze.
PLO en Arafat sjaals zijn geschikt voor:
Bij Bouffante bieden we PLO en Arafat sjaals van hoge kwaliteit, verkrijgbaar in een breed scala aan kleuren en ontwerpen. Of je nu op zoek bent naar een traditionele zwart-witte keffiyeh of een sjaal met een modern patroon, onze collectie heeft voor ieder wat wils. Elk item wordt zorgvuldig geselecteerd om te zorgen voor de beste kwaliteit en stijl.
Naast PLO en Arafat sjaals vind je bij Bouffante ook een breed assortiment aan andere sjaals. Bekijk onze zijden sjaals voor een lichte en glanzende optie, linnen sjaals voor een ademende keuze in de zomer, kasjmier sjaals voor extra warmte en luxe, pashmina sjaals voor een mix van comfort en stijl, en wollen sjaals voor knusse dagen.